O Adél - Danceway

O Adél

Aby bylo jakékoli uskupení úspěšné, musí mít leadra, který mu dodá to správné vedení, „drive“, tah na bránu, bez něhož nejde čelit novým výzvám a dosahovat dalších úspěchů – a právě tím, je v Danceway Adél.

Ona si zrealizovala své sny díky velkému úsilí, píli a pracovitosti, ctižádosti a nadání. To vše by ale bylo málo bez jejího empatického přístupu – ví všechno o každém i o všem, a vždy se snaží najít to lidsky nejschůdnější řešení. Danceway je pro Adél druhou rodinou a pro mnohé z tanečníků je Adél druhou mámou.

Studovala Státní taneční konzervatoř. Věnovala se klasickému baletu, scénickému tanci, jazz dance a modern dance. Účinkovala v mnoha tanečních představeních – Domino Dance Company, projektech – Gabriel Lion i v muzikálovém filmu Rebelové.

Spolupracuje se známými českými osobnostmi – Zuzana Norisová, zpěvačka Adéla, boyband New Elements, pro které vytvořila několik choreografií k jejich videoklipům

Je úzce spjatá především se zpěvačkou Terezou Kerndlovou, se kterou ji pojí dlouholetá spolupráce a přátelství a jejíž dvorní tanečnicí je již 13 let.

Vystupovala s ní v několika TV pořadech, účinkovala v jejích klipech, v jednom dokonce společně s Danceway (Tepe Srdce Mý), tancovala v jejím tanečním DVD „50 Minut Pro Tebe“ a společně byly součástí koncertu Rihanny jako její předkapela. Vystupuje s ní stále po celé České republice.

Vedle toho stíhá trénovat všechny soutěžní týmy, být autorkou a choreografkou celovečerních představení a věnovat se i svému malému synovi a svojí rodině.

Je strůjcem všech nových projektů, vymýšlí stále něco nového a přitom se snaží co nejvíc stmelovat náš taneční tým.

A jejím nejnovějším úspěchem je výhra jedinečného titulu CHOREOGRAF ROKU 2019, který každoročně uděluje organizace Taneční skupina roku, tomu nejúspěšnějšímu choreografovi v zemi.  Naše Adélka tedy konečně získala ocenění, které jí právem náleží a věříme, že zdaleka není poslední!

DW