DanceWay - Danceway

DanceWay

Taneční škola Danceway byla založena v roce 2006 tanečnicí a choreografkou Adélou Bučkovou. Nejdříve šlo o malou skupinku dětí, která se postupně rozrůstala rok, co rok a v současné době již tvoří tým s 200 tanečníky.

Patříme mezi nejlepší taneční školy v Praze. Věnujeme se veškerým stylům street dance, snažíme se dětem poskytnout smysluplné využití volného času, ať už jen na úrovni koníčku, tak z nich vychovat profesionální tanečníky i budoucí lektory na té nejvyšší úrovni.

V naší taneční škole si najdou místo úplně všichni bez rozdílu věku. Máme všechny věkové kategorie – počínaje nejmladšími Babies (od 5 ti let) po Punkies, kde tančí naše skvělé maminky.

Aby byla výuka kvalitní a podporovali jsme u každého jedince jeho taneční rozvoj, máme několik výkonnostních skupin od začátečníku, přes mírně pokročilé až po ty nejvíc zkušené tanečníky, kteří jsou na profesionální úrovni.

V čele skupiny stojí profesionální tým lektorů, které si Adél sama vychovala ze svých řad nebo si je k sobě přizvala. Lektoři jsou zároveň výborní tanečníci a skvělí lidé s velkým srdcem a láskou k dětem.

Naši odvedenou práce prezentujeme na nejvýznamnějších českých tanečních tour, které mají postupy až na evropské či světové soutěže, kam každý rok míříme.

Během roku má naše taneční škola několik vystoupení na sportovních či kulturních akcích, kde se pokaždé snažíme předat svým lidem i veřejnosti něco nového a ukázat tak, co v nás je. Všechno naše taneční působení a aktivity jsou pro nás motivací, jak dosahovat společných úspěchů.

O svoji taneční komunitu se snažíme neustále starat, protože našim cílem je především mít mezi sebou pořád správnou partu a udržovat rodinnou atmosféru, která je pro nás velmi důležitá. Společně se setkáváme i mimo taneční aktivity, a to z nás dělá silnější nejen tým, ale hlavně jednu velkou taneční rodinu.

Velmi si zakládáme na dobrém vzájemném přístupu, jak mezi tanečníky a trenéry navzájem, tak i v komunikaci s rodiči.

Svojí výukou a působením se snažíme co nejvíc ovlivnit všechny naše tanečníky tak, aby se pro ně tanec stal nedílnou součástí jejich života.

 

DW

Naše klipy:

Mohli jste nás vidět: