Open Class

DW OPEN CLASS – STREET DANCE
pondělí 18:00 - 19:00
SŠG U Krbu, U Krbu 45, Praha 10 (tělocvična)

Open class povedou naši přední lektoři.

1.Jak se na open class zaregistrovat?

➡️PRO VEŘEJNOST: Pomocí registračního formuláře ZDE: bit.ly/DWopenclassREGISTRACE
Po odeslání formuláře ti přijde předpis platby, kterou je nutné obratem uhradit. Nezapomeň uvést správné telefonní číslo a e-mail, abychom mohli odeslat pokyny k platbě, případně tě v případě nejasností mohli kontaktovat.

➡️NAŠI ČLENOVÉ: prostřednictvím E-přihlášek (v hlavním menu) => přidáš událost => my ti jí potvrdíme a vygeneruje se ti platba, kterou je nutné obratem uhradit.

2.Platbu jsem uhradil/a, co dál?

➡️PRO VEŘEJNOST: Pomocí registračního

➡️NAŠI ČLENOVÉ: po úhradě ti bude standardně vystaveno potvrzení platby ve členské sekci  - tím je tvojí místo na open class potvrzené a můžeš dorazit😊

3.Nakonec se nemohu zúčastnit, co mám dělat?

➡️PRO VEŘEJNOST: Odešli e-mail na danceway@seznam.cz i s požadavkem, zda-li chceš kredit za neúčast převést na jiný termín.

➡️NAŠI ČLENOVÉ: prostřednictvím E-přihlášek (v hlavním menu) => přidáš událost => my ti jí potvrdíme a vygeneruje se ti platba, kterou je nutné

4.Když se neúčastním, kredit mi propadne?

➡️Pokud se odhlásíš v den konání open class do 12:00 hod., nebudeme ti účtovat žádné storno. Pokud se ale odhlásíš do 16:00 hod., storno bude ve výši 50%, zbylý kredit ti rádi převedeme na jiný termín. Pokud nestihneš omluvu dříve, nebo nedorazíš, uhrazený kredit propadá.