DW DAY - Danceway

DW DAY

DANCEWAY DAY


den tanečních workshopůKdy: neděle 27. 11. 2022
Kde: SOU U Krbu, U Krbu 45, Praha 10 – velká tělocvična13:30 – 15:00 - WORKSHOP A - HIP HOP
Lektor: Honza Bechyně
Určeno pro: pro středně pokročilé až profi

15:15 – 16:45 - WORKSHOP B – AFRO HOUSE / KUDURO
Lektor: Janča Jay
Určeno pro: středně pokročilé až profi

17:00 – 18:30 - WORKSHOP C – LITEFEET
Lektor: Máka
Určeno pro: mírně a středně pokročilé

………………

Cena workshopů:
1 workshop: 450 Kč
Balíček 3 workshopů: 1.200 Kč

Registrace:
Veřejnost - online prostřednictvím formuláře na našem webu: https://danceway.cz/workshop/
Členové DW – prostřednictvím e-přihlášky ve členské sekci.

Úhrada workshopu:
Úhrada workshopu/workshopů pro veřejnost je stanovena do pondělí 21. 11. 2022, a to bezhotovostní úhradou na bankovní číslo účtu: 4817011001/5500 (do poznámky/zprávy pro příjemce uveďte: "WORKSHOP - jméno a příjmení, datum narození"). Pro členy DW předpisem ve členské sekci.

Storno:
Pořadatel má právo při stornu požadovat: 50 % uhrazené ceny při stornu v den akce, 30 % uhrazené ceny při stornu 2 dny před akcí, tj. pátek 25. 11. 2022. Při stornu z vážných zdravotních důvodů vracíme 100 % částky.

………………

Další informace:
Všechny workshopy se natáčí profi kamerou a budou pořízené fotky.
Na konci každého workshopu budou vybrané skupiny natočeny profi kamerou a videa se jim nasdílí.

………………

NĚCO O LEKTORECH:

Martina Máka Kvasnicová
tanečnice, lektorka, choreografka, která pravidelně navštěvuje Ameriku a své zkušenosti a skills předává tanečníkům pro celé ČR a Slovensku. Spolupráce s Apple, Redbul, Craig David, Navigators a další. Je výherkyní mnoha battlů i choreografických soutěží. Svým nadšením a vášní se staly spolu se svoji sestrou Kákou členkami LiteFeet Nation, a díky tomu průkopnicemi stylu LiteFeet v ČR i na Slovensku.

Honza Bechyně
tanečník, lektor a choreograf taneční školy DANCEWAY. Svou taneční kariéru začal v 8 letech a trenérskou ve 14 v naší taneční škole. Jako tanečník i choreograf posbíral všechna možná ocenění od mistra České republiky až po vicemistra Evropy. Titul mistra světa získal ve svých 10 letech. Spolupráce s českými osobnostmi – Mikolaš Josef, Leoš Mareš. Má za sebou řadu televizních vystoupení, natočení tanečních klipů a vystoupení v O2 aréně.

Janča Jay
světová tanečnice, lektorka a choreografka, která má zkušenosti z několika tanečních forem, od baletu po jazz, až k hip hopové a dancehallové scéně. Nyní se specializuje na africké tance. Je nejen uznávanou tanečnicí, ale také porotkyní na prestižních evropských a světových soutěžích. Celosvětové uznání získala díky svým virálním videím na Youtube po boku svého partnera Josepha Go. Je zakladatelkou a ředitelkou velmi populární akce s názvem Afrohouse & Kuduro Lovers Europe edition /v Paříži / America edition ft Monkilaion /v Mexiku/.

………………
Budeme se na vás těšit:-)

Pořadatel: Dance Way klub, z.s., IČ: 22679138
Děkujeme za podporu Magistrátu hl. m. Prahy, České unie sportu a Městské části Prahy 10.